Akademia Wychowawcy. System wspomagania wychowania metodą CUDER

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza na  kolejną edycję „Akademii Wychowawcy” pt. „System wspomagania wychowania metodą CUDER”.

Problematyka konferencji poruszy bardzo  istotne  sprawy  wychowawczo-profilaktyczne.  Tematem przewodnim będą zagadnienia związane z integracją osobową ucznia/wychowanka.

Szkolenie skierowane jest do:

• dyrektorów szkół/placówek
  • wychowawców klas
  • pedagogów szkolnych
  • nauczycieli specjalistów
  • rodziców uczniów
  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Konferencja przeprowadzona zostanie 24 maja 2018 r. (czwartek)  w godz. 13:00-15:15 w RODN  „WOM” w Częstochowie w Auli „Forum”.
Jest to forma nieodpłatna.

Prelegentem będzie Pan Tomasz Gubała, współautor praktycznego modelu wychowania/profilaktyki

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu należy wybrać: konferencję -> a potem: datę i nazwę konferencji, uzupełnić i wysłać).

Organizatorem konferencji jest  Pani Elżbieta Doroszuk, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 343606004 wew. 218