Akademia umiejętności kierowniczych z wykorzystaniem coachingu

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek,

mam zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie przy kawie w ramach „Akademii umiejętności kierowniczych z wykorzystaniem coachingu”.

W programie – Coachingowy model T-GROW w pracy dyrektora. Analizowana metoda może doskonale sprawdzić się jako narzędzie wspierające proces zarządzania placówką w rozmowach indywidualnych Dyrektora z nauczycielami, np.: podczas omawiania bieżących zagadnień.

Warsztaty odbędą się tradycyjnie w Ośrodku Szkoleniowym RODN „WOM” w Złotym Potoku 19 maja 2016 r. wg. harmonogramu:
10:00 – 13:00 – pierwsza część warsztatów
13:00 – 14:00 – obiad
14:00 – 15:30 – druga część warsztatów

Odpłatność wynosi 60 zł/osoba.
Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 maja 2016 r. poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu należy wybrać: warsztaty -> a potem: datę i nazwę warsztatów, uzupełnić i wysłać).

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Elżbieta Doroszuk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie; e-mail: doroszuk@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 218.