Akademia umiejętności kierowniczych z wykorzystaniem coachingu

RODN „WOM” w Częstochowie Państwa zaprasza Dyrektorów szkół i placówek na kolejne warsztaty z cyklu „Akademia umiejętności kierowniczych z wykorzystaniem coachingu”. W programie – Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach. Metoda ta pomaga postrzegać drugiego człowieka i siebie jako ludzi pełnych możliwości w drodze do poszukiwania rozwiązań.

Warsztaty odbędą się tradycyjnie w Ośrodku Szkoleniowym RODN „WOM” w Złotym Potoku 8.12.2015 r. wg harmonogramu:
10:00 – 13:00 – pierwsza część warsztatów
13:00 – 14:00 – obiad
14:00 – 15:30 – druga część warsztatów.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 60 zł od osoby.
Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 grudnia 2015 r. poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu należy wybrać: warsztaty -> a potem: datę i nazwę warsztatów, uzupełnić i wysłać).

Szkolenie poprowadzi Elżbieta Doroszuk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie
e-mail: doroszuk@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 218.