Forum Młodych. Rodzina to drużyna

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza:
– nauczycieli wychowania do życia w rodzinie
– opiekunów Samorządów Uczniowskich
– wraz z grupą młodzieży (4 – 6 osób)
na konferencję pt. „Forum Młodych. Rodzina to drużyna”, która odbędzie się w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie w Auli „Forum” 28 listopada 2016 r. (poniedziałek) w godz. 12.00 – 13.30.

Gościem konferencji będzie Pani Grażyna Przasnyska – Przewodnicząca Komitetu Głównego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, która przekaże informacje dotyczące organizacji i przebiegu tej Olimpiady oraz poprowadzi wykład wprowadzający w  temat przygotowania do życia w  małżeństwie i rodzinie. Olimpiada znajduje się na liście Ministerstwa Edukacji Narodowej.

ZGŁOSZENIA:

NAUCZYCIELE dokonują zgłoszenia poprzez kartę online dostępną pod adresem: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu wybrać konferencje, następnie: datę, tytuł konferencji; kartę wypełnić i wysłać)

UCZNIÓW nauczyciel zgłasza w e-mailu, podając nazwę szkoły, liczbę uczniów, swoje imię i nazwisko; informację tę przesyła na adres: doroszuk@womczest.edu.pl

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Konferencja jest bezpłatna.

Bliższych informacji udziela Elżbieta Doroszuk, nauczyciel konsultant, organizator konferencji; tel. 34 360-60-04 wew. 218 .

Serdecznie zapraszamy.