Język niemiecki: Konkurs Plastyczno-Językowy „In der Märchenwelt der Brüder Grimm“

Konkurs Plastyczno-Językowy „In der Märchenwelt der Brüder Grimm“Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów do udziału w II edycji Konkursu Plastyczno-Językowego „In der Märchenwelt der Brüder Grimm”.

Co należy zrobić? To bardzo proste! Należy napisać własną opowieść z dowolnie wybranymi bohaterami z baśni braci Grimm, dziejącą się we współczesnych czasach i przedstawić ją w formie krótkiego komiksu (w języku niemieckim).

Termin nadsyłania prac: 28 lutego 2017.

Ogłoszenie wyników: marzec 2017.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Bliższych informacji o organizacji konkursu udziela Dorota Liberda, nauczyciel konsultant, tel.(34) 360 60 04 wew. 224, e-mail: liberda@womczest.edu.pl.

Regulamin Konkursu Plastyczno-Językowego

Informacje nt. uczestnika/uczestników konkursu – Załącznik nr 1

Oświadczenie autorskie do pracy zgłoszonej w ramach Konkursu Plastyczno-Językowego w języku niemieckim – Załącznik nr 2

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na rozpowszechnianie wizerunku – Załącznik nr 3