Konferencja „Wyzwania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”

Konferencja „Wyzwania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na konferencję „Wyzwania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”, która odbędzie się 21 października 2016 r. (piątek) w godz. 15.00–18.00 w Auli „Forum” RODN „WOM” w Częstochowie.
W ramach konferencji przygotowaliśmy wystąpienia związane z różnymi aspektami dotyczącymi edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, która kolejny raz staje wobec nowych wyzwań, wymagających przemyślanych rozwiązań w zakresie praktyki szkolnej. Celem konferencji jest poznanie wyników badań naukowych dotyczących  aktualnego stanu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wymiana doświadczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

Konferencja jest nieodpłatna.
Podczas konferencji można zakupić publikacje dotyczące pracy z dzieckiem  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Aby wziąć udział w konferencji prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (z menu wybrać: konferencje, następnie: tytuł konferencji; kartę wypełnić i wysłać).

Informacji udziela Jadwiga Mielczarek  – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 w. 216,  e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl