Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja plastyka – moja technika”

W imieniu organizatorów: Zespołu Wychowania przez Sztukę, Instytutu Sztuk Pięknych, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja plastyka – moja technika”.

Konkurs objęty jest patronatem J.M. Rektor AJD oraz Dziekana Sztuki AJD oraz Dyrektora Instytutu Sztuk Pięknych AJD.

Konkurs, w którym można przysyłać prace o dowolnym temacie, w dowolnym formacie i dowolnej technice, przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat (I, II i III etap edukacyjny).

Konkurs zorganizowany jest po to, by promować i prezentować swobodę kreacji plastycznych uczestników, wymieniać doświadczenia i poszerzać wiedzę z zakresu różnych technik plastycznych i fotograficznych oraz wizualnych technik łączonych, promować spontaniczną ekspresję plastyczną dziecka, wyrażać emocje twórcze bez narzucania tematu i techniki.

Prace można przesyłać do 31 października 2016 r., na adres: Instytut Sztuk Pięknych AJD, ul. Dąbrowskiego 14, 42-200 Częstochowa, z dopiskiem: KONKURS TECHNIKA oraz z określeniem etapu edukacyjnego, np.: etap II.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone w dniu 22 listopada na stronach internetowych: Instytutu Sztuk PięknychWydziału Sztuki, oraz Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

REGULAMIN konkursu [kliknij]