Regionalna Konferencja „Kompleksowe wspomaganie szkoły/przedszkola – historie sukcesu edukacyjnego”Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie organizuje Konferencję „Kompleksowe wspomaganie szkoły/przedszkola – historie sukcesu edukacyjnego” skierowaną do dyrektorów szkół/placówek oraz pracowników JST zajmujących się oświatą.

Termin: 22.09.2016 r., godz. 12:30 – 14.45 (3 godz. dyd.)

Miejsce: siedziba RODN „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130, Aula „FORUM”

Celem konferencji jest przybliżenie idei kompleksowego wspomagania szkoły/przedszkola, które jest stosunkowo nową formą wspierania rozwoju placówki oświatowej, znacznie pełniejszą niż sporadyczne szkolenia rad pedagogicznych oraz mniej obciążającą szkoły/przedszkola pod względem finansowym.

Podczas konferencji omówimy etapy realizacji kompleksowego wspomagania i wskażemy konkretne efekty tego procesu. Podzielimy się przykładami dobrej praktyki. Głos zabiorą nauczyciele konsultanci, aktywnie pełniący funkcję koordynatorów wspomagania i ekspertów oraz dyrektorzy i nauczyciele reprezentujący szkoły, które uczestniczyły w tej formie wspomagania. Przedstawiona zostanie również oferta kompleksowego wspomagania szkół/placówek na rok szkol. 2016/2017.

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy online.
Prosimy wypełnić kartę zgłoszenia (z menu należy wybrać: Konferencja, następnie: nazwę konferencji, kartę uzupełnić i wysłać).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udziela Grażyna Bochenkiewicz, wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 212, e-mail: bochenkiewicz@womczest.edu.pl