Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminów PTE General

Zapraszamy na krótki jesienny kurs języka angielskiego, na którym przygotują się Państwo do międzynarodowego egzaminu PTE General (poziom B2). Do egzaminu można podejść już w grudniu 2016 r.

Kurs jest planowany od 1 października do 3 grudnia 2016 r. Obejmuje 50 godzin dydaktycznych, w tym 15 godzin online na platformie e-learningowej Moodle.

Zajęcia będą prowadzone w soboty (7 spotkań stacjonarnych). Pierwsze spotkanie planowane jest 1 października 2016 r. (Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie 15-osobowej grupy).

Cena kursu wynosi 400 zł (płatne jednorazowo). Cena z egzaminem potwierdzającym kompetencje językowe zostanie określona w listopadzie 2016 r. (ok. 900 zł) – udział w egzaminie zależy od indywidualnej decyzji uczestnika pod koniec kursu.

Egzamin PTE General jest świadectwem znajomości języka angielskiego uznawanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako niezbędny do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej. Potwierdza też kwalifikacje językowe, niezbędne na dzisiejszym rynku pracy i jest honorowany przez firmy i organizacje na całym świecie.

Do egzaminu PTE General w naszym centrum egzaminacyjnym mogą przystąpić absolwenci kursów doskonalących z języka angielskiego lub kursów kwalifikacyjnych z wczesnego nauczania języka angielskiego organizowanych w RODN „WOM” w Częstochowie.

Chętnych nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy oraz pracowników jednostek samorządowych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia na kurs. Po wypełnieniu karty zgłoszenia otrzymają Państwo e-maila z przykładowymi testami online w celu sprawdzenia swojego poziomu językowego. Następnie ustalimy indywidualnie termin testu wstępnego (na poziomie B1/B2), który jest warunkiem przyjęcia na kurs. Test wstępny nie dotyczy absolwentów kursu języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i kursów kwalifikacyjnych z wczesnego nauczania języka angielskiego organizowanych w RODN „WOM” w Częstochowie.

Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu:
Marta Lipska
nauczyciel konsultant