Życzenia na nowy rok szkolny 2016/2017

Nauczyciele, Dyrektorzy, Pracownicy Oświaty,

w pierwszym dniu roku szkolnego 2016/2017 przyjmijcie od nas życzenia spokojnej pracy oraz zadowolenia z postępów i osiągnięć Waszych podopiecznych. Niech ten rok przyniesie radość i satysfakcję z realizacji zadań i założonych celów – zarówno edukacyjnych, jak i osobistych.

Bądźcie z nami! Wspólnie wdrożymy z sukcesem planowane zmiany w edukacji. Oferujemy nasze wsparcie w ramach kompleksowego wspomagania szkół i placówek oraz sieci współpracy i samokształcenia. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych przez nas otwartych zasobów edukacyjnych oraz różnorodnych form szkoleniowych – szytych na miarę potrzeb i oczekiwań.

Jesteście zawsze mile widzianymi Gośćmi, naszymi Partnerami i Przyjaciółmi.

Z wyrazami szczerej sympatii
w imieniu
Współpracowników oraz własnym
Katarzyna Wilk