III Powiatowy Konkurs Języka Francuskiego dla Uczniów Gimnazjum „Vive la France”

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Częstochowie              Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Częstochowie oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zapraszają do udziału w III Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego dla Uczniów Gimnazjum „Vive la France”, który odbędzie się 6 czerwca 2016 r. o godz. 10:00 w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Herberta w Częstochowie.

Nasza inicjatywa kierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych i ma na celu popularyzowanie języka francuskiego, odkrywanie kultury Francji oraz sprawdzenie umiejętności językowych uczniów.

Szczegółowych informacji udziela Pani Barbara Kosta – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. (34) 360 60 04 wew. 228; e-mail: kosta@womczest.edu.pl

Załączniki:
Zgoda na przetwarzanie i publikację danych osobowych
Zgoda na wykorzystanie wizerunku