Konferencja „Problemy wychowawcze czy zespół Aspergera?”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza  wszystkich nauczycieli, rodziców, specjalistów zainteresowanych tematyką edukacji, terapii, wsparcia osób z autyzmem, szczególnie osób z zespołem Aspergera, na konferencję „Problemy wychowawcze czy zespół Aspergera? Diagnoza, edukacja i terapia dzieci, uczniów z zespołem Aspergera”, która odbędzie się 6 kwietnia (środa) 2016 r. w godz. 14.00-17.00 w Auli „Forum” RODN ”WOM” w Częstochowie.
W ramach konferencji przygotowaliśmy wystąpienia związane z praktycznymi aspektami organizacji edukacji, wsparcia, terapii i opieki dziecka, ucznia z zespołem Aspergera. Przykłady dobrej praktyki zaprezentują prelegenci z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami ze spektrum autyzmu.
Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.
Konferencja jest nieodpłatna.

W celu wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu wybrać: konferencje, następnie: nazwę konferencji; kartę wypełnić i wysłać).

Informacji udziela Aneta Żurek – nauczyciel konsultanci RODN „WOM” w Częstochowie;
tel. 34/360 60 04 w. 234  e-mail: zurek@womczest.edu.pl;