Kurs doskonalący z języka angielskiego – poziom średnio zaawansowany (B1/B2)

Zapraszamy na wiosenny kurs języka angielskiego.

Kurs trwa od 16.04. do 21.05.2016 r. Obejmuje 50 godzin dydaktycznych, w tym 15 godzin online na platformie e-learningowej Moodle.

Zajęcia będą prowadzone w soboty. Pierwsze spotkanie planowane jest 16.04.2016 r.

Cena kursu: 400 zł (płatne jednorazowo), cena z egzaminem nadającym kwalifikacje językowe 875 zł/osoba – decyzja indywidualna uczestnika pod koniec kursu

Chętnych nauczycieli prosimy o wypełnienie 2 kart zgłoszenia: na kurs oraz na test wstępny.

Obie karty dostępne są w zakładce kurs doskonalący.

Po wypełnieniu karty zgłoszenia otrzymają Państwo e-maila z przykładowymi testami online w celu sprawdzenia własnego poziomu językowego.

Aktywny udział w naszych kursach językowych, krok po kroku, doprowadzi Państwa do znajomości języka angielskiego na poziomie B2. Podczas naszych kursów każdy z uczestników w swoim tempie może przygotować się do egzaminu uznawanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako niezbędny do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej.

Przypominamy, że nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do pracy w przedszkolach i klasach I-III szkoły podstawowej, mogą nauczać dzieci języka angielskiego, pod warunkiem, że legitymują się świadectwem znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym (poziom B2 – wg załącznika do rozporządzenia MEN z dnia 12 marca 2009 r.). Do 2020 r. natomiast należy uzupełnić swoje kwalifikacje metodyczne, kończąc kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego nauczania języka angielskiego lub studia podyplomowe.