XVI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i najstarszych klas gimnazjum do udziału w XVI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM im. Wojciecha Korfantego

Patroni honorowi: Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Śląskiego, Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski, Kurator Oświaty w Katowicach, Poseł do Parlamentu Europejskiego Profesor Jerzy Buzek, Rada Języka Polskiego w Warszawie, Instytut Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Eliminacje półfinałowe odbędą się 27 września 2013r., godz.12.00 w RODN „WOM” w Częstochowie, Aleja Jana Pawła II 126/130.

Zgłoszenia prosimy kierować do 10 września na adres: kurcab@womczest.edu.pl

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestników, nazwę, adres, telefon, e-mail szkoły, nazwisko i imię opiekuna (ewentualnie tel. lub e-mail).

pobierz_dc