Akademia Wychowawcy. Współpraca z rodzicami gwarancją sukcesu wychowawczego

Współpraca z rodzicami gwarancją sukcesu wychowawczegoRegionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli wszystkich typów szkół, placówek oświatowych, wychowawców klas, pedagogów i psychologów szkolnych oraz rodziców uczniów na konferencję organizowaną w ramach Akademii Wychowawcy na temat Współpraca z rodzicami gwarancją sukcesu wychowawczego”, która odbędzie się 10 marca 2016 r. w godz. 15.00-18.00 w Auli „Forum” Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli ”WOM” w Częstochowie.

Konferencja będzie poświęcona poszukiwaniu skutecznych form współpracy z rodzicami.

Prelegenci podejmą następujące tematy:

• „Warunki dobrej współpracy środowiska szkolnego z rodzinnym” – Urszula Mielczarek, nauczyciel konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli ”WOM” w Częstochowie,
  • „Czynniki wspomagające poznawanie siebie na przykładzie badań dzieci” – dr Elżbieta Napora, adiunkt Akademii Jana Długosza w Częstochowie,
  • „Skuteczna współpraca nauczycieli z rodzicami – umiejętność komunikowania się” – dr Elżbieta Kornacka -Skwara, adiunkt Akademii Jana Długosza w Częstochowie,
  • „ Jak przekazywać rodzicom negatywne informacje o zachowaniu ich dzieci” – Mariola Szczepanik, psycholog, Częstochowskie Centrum Wsparcia Rodziny w Częstochowie.

Konferencja jest nieodpłatna.

W celu wzięcia udziału w konferencji prosimy wypełnić kartę zgłoszenia.

Serdecznie zapraszam.
Urszula Mielczarek nauczyciel konsultant RODN”WOM” w Częstochowie – odpowiedzialna za organizację konferencji
e-mail: mielczarek@womczest.edu.pl
tel. 34 360 60 04 wew. 229