Wojewódzki konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów „Picture This” – nagrody

Informujemy, że 20 marca 2013 r. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Picture This”, organizowanego przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie oraz Zespół Gimnazjów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Częstochowie.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 9 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Poniżej prezentujemy nagrodzone prace.

Kategoria I – prezentacja w programach PowerPoint lub Prezi

I miejsce: „Christmas traditions in Poland”

Autor: Dominika Haładyj z Gimnazjum nr 5 im. M. Reja w Częstochowie (opiekun: Małgorzata Śliwoń)

II miejsce: „Saint Patrick’s Day – around the world”

Autor: Patrycja Hess z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach (opiekun: Anna Zduńkowska)

III miejsce: „St. Patrick’s Day”

Autorzy: Monika Radecka, Oskar Wojciechowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie (opiekunowie: Anna Jaworowska, Agnieszka Stanuchiewicz)

Wyróżnienie: „Shrove Tuesday”

Autorzy: Paulina Osiewacz, Weronika Adamik, Aleksandra Kicińska z Gimnazjum im. ŚJK w Miedźnie (opiekun: Anna Sztajner-Kniazińska)

Kategoria II – krótki film

Dwie równorzędne I nagrody:
„St. Valentine’s Day”

Autor: Sebastian Krzemiński z Gimnazjum w Zespole Szkół w Kłomnicach (opiekun: Joanna Suliga)

„Halloween”

Autorzy: Karolina Wojtala, Marta Makówka, Dominika Karaś z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Dąbrowie Zielonej (opiekun: Sylwia Polak)

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!