Konferencja „Dziecko z niepełnosprawnością w przedszkolu”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli przedszkoli, oddziałów przedszkolnvch w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego, jak również rodziców zainteresowanych tematyką pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością w wieku przedszkolnym na konferencję „Dziecko z niepełnosprawnością w przedszkolu”, która odbędzie się 9 lutego 2016 r. w godz. 15.00-18.00 w Auli „Forum” RODN ”WOM” w Częstochowie.

W ramach konferencji przygotowaliśmy wystąpienia związane z praktycznymi aspektami organizacji wsparcia, terapii i opieki dziecka z niepełnosprawnością w wieku przedszkolnym. W ramach przykładów dobrej praktyki zaprezentują się zarówno przedszkola ogólnodostępne, integracyjne jak i specjalne, które na bieżąco pracują z dzieckiem z niepełnosprawnością.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

W celu wzięcia udziału w konferencji prosimy wypełnić kartę zgłoszenia (z menu oferta edukacyjna wybrać: konferencje, a następnie datę i nazwę konferencji, kartę wypełnić i wysłać).

Konferencja jest nieodpłatna.

Serdecznie zapraszamy.

Informacji udzielają Aneta Żurek i Jadwiga Mielczarek, nauczyciele konsultanci RODN”WOM” w Częstochowie – odpowiedzialni za organizację konferencji; e-mail: zurek@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew.234, j.mielczarek@womczest.edu.pl tel. 34 360 60 04 wew.216.