Konferencja „Skuteczny nauczyciel wychowawca w pracy z uczniem nadpobudliwym psychoruchowo”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza wychowawców klas, pedagogów i psychologów szkolnych, nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek oświatowych oraz rodziców uczniów na konferencję „Skuteczny nauczyciel wychowawca w pracy z uczniem nadpobudliwym psychoruchowo”. Będzie ona poświęcona problemom pracy z uczniem nadpobudliwym psychoruchowo oraz skutecznym rozwiązaniom w tym zakresie.

Konferencja odbędzie się 18 stycznia 2016 r. w godz. 15.00-18.00 w Auli „Forum” Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli ”WOM” w Częstochowie.

Prelegenci podejmą następujące tematy:

• „Uczeń nadpobudliwy psychoruchowo w procesie edukacyjnym” – Urszula Mielczarek, nauczyciel konsultant – RODN „WOM” w Częstochowie,
  • „Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami ucznia nadpobudliwego” – Małgorzata Nitecka, psycholog i Aleksandra Papaj, psycholog – Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Częstochowie,
  • „Moje doświadczenia w pracy z rodzicem i uczniem nadpobudliwym psychoruchowo”, Monika Jamska, pedagog szkolny – Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Częstochowie.

Konferencja jest nieodpłatna.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy wypełnić kartę zgłoszenia (z menu oferta edukacyjna wybrać: konferencje, a następnie datę i nazwę konferencji, kartę wypełnić i wysłać).

Serdecznie zapraszam.
Urszula Mielczarek, nauczyciel konsultant RODN”WOM” w Częstochowie – odpowiedzialna za organizację konferencji; e-mail: mielczarek@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 229