Rok Otwartej Szkoły z RODN „WOM” w Częstochowie – seminarium

Rok Otwartej Szkoły z RODN „WOM” w Częstochowie

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  roku szkolnego 2015/2016 – Rokiem Otwartej Szkoły organizujemy seminarium pt. „Szkoła w środowisku – razem możemy więcej”.

Forma ta rozpoczyna cykl planowanych przez nasz Ośrodek działań (w tym konkursu) pozwalających na zaprezentowanie Państwa pomysłów i osiągnięć w zakresie otwierania się szkoły/placówki na kulturę, sztukę, sport i środowisko lokalne. Podczas spotkania sprecyzujemy zakres działań zaplanowanych na cały rok szkolny.

Seminarium, prowadzone przez nauczycieli konsultantów: Aleksandrę Krawczyk, Sylwię Kurcab,  Katarzynę Wąsowicz, odbędzie się 14 grudnia 2015 r. (poniedziałek) w godz. 15.00 – 17.15 w sali 244.

Na spotkanie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli (najlepiej dwuosobowe zespoły reprezentujące daną szkołę/placówkę).

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu należy wybrać: seminarium, a następnie datę i nazwę seminarium; kartę uzupełnić i wysłać).

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Wąsowicz, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, e-mail: wasowicz@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 234.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym przedsięwzięciu.

Aleksandra Krawczyk, Sylwia Kurcab,  Katarzyna Wąsowicz