Konkurs fotograficzny pt. „Czas i przemijanie”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Czas i przemijanie” organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego oraz Fundację Prospołeczną „PODUCHA” z Łodzi.

Celem konkursu jest uchwycenie obiektywem aparatu „czasu” jako czegoś niematerialnego, którego jednak wszyscy doświadczamy, w kontekście przemijania.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

Wyboru zwycięskich prac dokona Jury w składzie: LIDIA POPIEL (fotograf, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna magazynu finelife.pl [1]), KRZYSZTOF CANDROWICZ (dyrektor Łódź Art Center – Międzynarodowego Centrum Sztuki oraz Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi) oraz BERNARD SACZUK (dyrektor OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz dyrektor artystyczny wystawy Young Fashion Photographers Now).

Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą w terminie 6 MAJA 2013 r. – 30 WRZEŚNIA 2013 r.

WSZELKIE SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE KONKURSU (ZAŁĄCZNIK)

Agnieszka Wojtas

Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego: www.ksjarekburski.pl [2], e-mail: info@ksjarekburski.pl
Fundacja Prospołeczna „PODUCHA”: www.fundacjapoducha.pl [4], e-mail: info@fundacjapoducha.pl
92-207 Łódź, ul. Szpitalna 9/11
Strona projektu: pasjazycia.com
adres konkursu: konkurs@pasjazycia.com [7]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU! NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY!

Plakat promocyjny
pobierz_dc