Konferencja „Poradnictwo edukacyjno-zawodowe dla uczniów ze SPE”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza na konferencję „Poradnictwo edukacyjno-zawodowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”.

Wydarzenie to w całości poświęcone będzie tematyce świadczenia działań z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego na rzecz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Konferencja skierowana jest do:

• nauczycieli i specjalistów pracujących z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z uczniami z niepełnosprawnością
  • pedagogów szkolnych
  • nauczycieli współorganizujących kształcenie uczniów z niepełnosprawnością
  • nauczycieli, wychowawców realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego
  • doradców zawodowych
  • wszystkich zainteresowanych tematyką.

W ramach konferencji wystąpią znamienici goście – specjaliści i praktycy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

Termin spotkania: 24 listopada 2015 r. (wtorek)  w godz. 13.00-16.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Aula „Forum”

Jest to forma nieodpłatna
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu należy wybrać: konferencję -> a potem: datę i nazwę konferencji, uzupełnić i wysłać).

Dodatkowych informacji udziela Aneta Żurek, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie; e-mail: zurek@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 234.

Serdecznie zapraszamy.