Konferencja: Edukacja – inwestycją w społecznie odpowiedzialny biznes. Jak uczyć społecznej odpowiedzialności biznesu

21.03.2013 r., godz. 12.00 – 14.00, RODN „WOM” w Częstochowie.

Organizujemy konferencję dla  kadry kierowniczej, nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Temat konferencji ma swoje odzwierciedlenie w podstawie programowej kształcenia ogólnego, szczególnie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Zadania społecznej odpowiedzialności biznesu i znaczenie edukacji konsumenckiej są coraz częściej i szerzej dyskutowane i wdrażane przez organizacje biznesowe w różnych dziedzinach życia.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego nazwę szkoły, imię i nazwisko uczestnika oraz stanowisko na adres: konferencjasob@womczest.edu.pl