Konferencja „Edukacja włączająca wyzwaniem dla szkoły. Metody pracy z dzieckiem, uczniem z niepełnosprawnością”

Szanowni Państwo!

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie wychodząc naprzeciw aktualnym tendencjom w organizacji kształcenia dzieci, uczniów z niepełnosprawnością, zaprasza wszystkich Państwa, którym bliska jest edukacja tej szczególnej grupy dzieci, uczniów do uczestnictwa w konferencji:

„Edukacja włączająca wyzwaniem dla szkoły.
Metody pracy z dzieckiem, uczniem z niepełnosprawnością”.

W ramach konferencji przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe, inspirujące wystąpienia prelegentów – praktyków na temat najnowszych metod terapeutycznych i usprawniających.

Konferencja odbędzie się 20 października 2015 r. (wtorek) w godz. 13.00–16.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, w Auli „FORUM”.

Konferencja jest nieodpłatna.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wypełnienie karty zgłoszenia (z menu oferta edukacyjna wybrać: konferencje -> a potem: datę i nazwę konferencji, uzupełnić i wysłać).

Dodatkowych informacji udziela Aneta Żurek, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie; e-mail: zurek@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 234.