Bezpłatny grant edukacyjny

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie pt. „Organizacja i realizacja zajęć rewalidacyjnych oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów posiadających orzeczenie wydane przez zespół orzekający działający w poradni psychologiczno-pedagogicznej”, prowadzone w ramach Programu wykorzystania środków na dofinansowanie doskonalenia nauczycieli w 2015 r. Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Szkolenie jest skierowane do czynnych zawodowo nauczycieli wszystkich typów szkół z terenu Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i myszkowskiego. Ma formę 5-godzinnych warsztatów.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w dwóch następujących terminach – do wyboru:

• grupa I – 19.10.2015 r. (poniedziałek) godz. 14:30 – 18:30, RODN „WOM” w Częstochowie, sala 244 – karta zgłoszenia online
  • grupa II – 26.10.2015 r. (poniedziałek) godz. 14:30 – 18:30, RODN „WOM” w Częstochowie, sala 244 – karta zgłoszenia online.

Liczba miejsc jest ograniczona – o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność – data wpływu poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia online. Informacja o zakwalifikowaniu na szkolenie zostanie przesłana na adres e-mailowy Nauczyciela podany w karcie zgłoszenia.

Warsztaty poprowadzi Pani mgr Urszula Mielczarek – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie.