Wojewódzka konferencja „Gimnastyka paluszkowa a rozwój umiejętności motorycznych i językowych dziecka” – RODNiIP „WOM” w Rybniku

Prowadzący:
Galina Dolya– światowy ekspert w zakresie teorii Lwa Wygotskiego, autorka programu „Klucz do uczenia się”.

Adresaci: dyrektorzy przedszkoli, nauczyciele przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele uczący języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III, logopedzi i wszyscy zainteresowani.
Gimnastyka paluszkowa to kompleksowy program zawierający rozwojowe gry i zabawy, historyjki, rymowanki, ćwiczenia służące poprawie zdolności motorycznych i pisania odręcznego. Zabawy w języku polskim i angielskim (szczegóły w załączniku).

Termin: 29 października 2015 r. godz. 9.00-13.00 (czwartek)

Miejsce: Rybnik (sala konferencyjna będzie uzależniona od ilości uczestników)

Koszt: 100 zł od osoby

Szczegółowe informacje o konferencji pod adresem: http://wom.edu.pl/?p=1504

Zapisy: prosimy o przesłanie karty zgłoszenia najpóźniej do dnia 15 czerwca 2015 r.

tel/fax. 32 4247472 lub e-mail edu@wom.edu.pl