Informacja dla szkół ponadgimnazjalnych przeprowadzających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników szkoleń dla osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie egzaminu w formie elektronicznej, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, realizowanych w projekcie „Modernizacja egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe” prowadzonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Kandydatami na uczestników szkoleń są po dwie osoby z każdej szkoły, prowadzącej część pisemną egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, wskazane przez dyrektora szkoły.

Jedna z tych osób będzie pełnić funkcję operatora systemu, a druga jest osobą decyzyjną w zakresie zgłaszania zdających i przeprowadzania egzaminu.

Szkolenia są organizowane w okresie od kwietnia do czerwca 2015 roku, w trybie weekendowym na terytoriom całej Polski.

Rejestracji należy dokonać na stronie zawodowe.net; tam też znajduje się harmonogram i szczegółowy wykaz miejscowości realizacji szkoleń.

Informacja od: Zespołu Realizacji Szkoleń CKE, Business Center 1, ul. Staromiejska 2/7, 40-013 Katowice, tel. 32 781 50 70, e-mail: bc1@bc1.pl