„Akademia Wychowawcy”. Zapraszamy na konferencję

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza wszystkich Nauczycieli na wiosenną edycję „Akademii Wychowawcy”, która odbędzie się 20 maja 2015 r. o godz. 13:30 w Auli „FORUM” w siedzibie Ośrodka.

Będzie to wyjątkowe spotkanie. Podczas wykładu i warsztatów zostaną omówione zagadnienia związane z profilaktyką zachowań agresywnych, z którym na co dzień mamy do czynienia w szkole.

Tematy wykładu i warsztatów:

• Jak skutecznie zarządzać profilaktyką?
  • Umiejętności społeczne redukujące zachowania agresywne.
  • Budowanie zespołu klasowego jako profilaktyka agresji.

Wyjątkowość spotkania polega na tym, że podczas „Akademii Wychowawcy” zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Rodzina w kadrze” oraz będzie zaprezentowany film, który zdobył I miejsce.

Zainteresowanych Nauczycieli prosimy o wypełnienie karty szkolenia: (z menu proszę wybrać: konferencja, a następnie tytuł szkolenia: „Akademia Wychowawcy”).