Zaproszenie na konferencję „Monitorowanie i ewaluacja programów nauczania dla zawodu”

Szanowni Państwo,
Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zapraszają na 2-dniową konferencję:

„Monitorowanie i ewaluacja programów nauczania dla zawodu”

Konferencja adresowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych prowadzonych przez samorządy wojewódzkie i powiatowe oraz zainteresowanych szkół zawodowych kształcących m.in. w zawodach medycznych i społecznych.

Karta zgłoszeniowa

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10.04.2015 (czwartek-piątek) w Hotelu „Jaskółka” w Ustroniu.

Koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu wynosi 490,00 zł (pokój jednoosobowy) lub 470,00 zł (pokój dwuosobowy) i obejmuje koszt materiałów konferencyjnych, opiekę koordynatora, pełne wyżywienie, zakwaterowanie oraz udział w pokazach.
Prosimy o uiszczenie opłaty konferencyjnej do 31 marca 2015 roku.
Koszt parkingu – 15,00 zł za dobę (płatne we własnym zakresie).

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji on line:
• do pokoju jednoosobowego ZAPISZ SIĘ >>
• do pokoju 2-3 osobowego ZAPISZ SIĘ >>

Po dokonaniu rejestracji on line prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na numer faksu (32) 203 66 56, (32) 258 18 52 lub skan karty e-mailem kursy@womkat.edu.pl oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora konferencji (dane w karcie zgłoszeniowej).

Numery kontaktowe (RODN „WOM” w Katowicach): 32 258 22 09 lub 32 203 66 40

Serdecznie zapraszamy!