II Wojewódzki Turniej Debat Oksfordzkich

Serdecznie zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne z naszego regionu do udziału w II Wojewódzkim Turnieju Debat Oksfordzkich w obszarze problematyki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Patronat nad debatą objął Marszałek Województwa Śląskiego, Śląski Kurator Oświaty i dr. Jan Olbrycht – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Głównym organizatorem II Turnieju jest Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, przy jednoczesnym wsparciu organizacyjnym Wydziału Edukacji i Nauki Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego.
Współorganizatorami etapów regionalnych są: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.

Zainteresowane szkoły prosimy o zapoznanie się z oficjalnym zaproszeniem, regulaminem turnieju, kartą zgłoszenia.

Zgłoszenia do I etapu rozgrywek 3-osobowych drużyn z opiekunem należy przysyłać do dnia 5 III 2015 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia) pocztą lub faksem na adres:
RODNiIP „WOM” w Rybniku
44-200 Rybnik, ul. Parkowa 4a;