Wyniki konkursu dla nauczycieli języków obcych na scenariusz lekcji na temat przemocy i agresji w szkole

5 stycznia 2015 r. został rozstrzygnięty konkurs dla NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH na scenariusz lekcji na temat przemocy i agresji w szkole organizowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie we współpracy z Centrum Języków Europejskich – Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Częstochowie.

Celem konkursu było m.in. popularyzowanie nawyków bezpieczeństwa   w  placówkach oświatowych oraz inspirowanie do korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych na zajęciach z języka obcego.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce p. Iwona Niedbał
(Zespół Szkół w Koziegłowach – Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie)

II miejsce p. Karolina Maciejewska, p. Sylwia Wysypoł
(Technikum Nr. 4 w Bytomiu)

III miejscep. Agata Majdzik
(Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipiu)

Najciekawsze materiały dydaktyczne z konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej RODN „WOM” z przeznaczeniem do pobrania i wykorzystania przez innych nauczycieli na licencjach Creative Commons BY i NC.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim nauczycielom za udział w konkursie!