Nowatorskie zajęcia z języka angielskiego z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych – szkolenie online

Forma doskonalenia: warsztaty

Data, godzina i miejsce: 25.04.2014 r., platforma MOODLE

Grupa docelowa: nauczyciele języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Kierunek polityki oświatowej państwa
Wspieranie rozwoju dziecka młodszego w związku z obniżeniem wieku realizacji obowiązku szkolnego.
Podniesienie jakości kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych.

Cel:
rozwijanie kompetencji nauczycieli w zakresie wykorzystania tablicy interaktywnej, oprogramowania Hot Potatoes i witryny YouTube na zajęciach z języka angielskiego,
inspirowanie do tworzenia atrakcyjnych i nowatorskich materiałów dydaktycznych z języka angielskiego.

Program:
Moduł I: Oprogramowanie Hot Potatoes, wykorzystanie tablicy interaktywnej na zajęciach z języka angielskiego.
Moduł II: Konstruowanie zadań dla uczniów z wykorzystaniem oprogramowania Hot Potatoes i witryny YouTube.
Moduł III: Tworzenie scenariuszy lekcji z języka angielskiego z wykorzystaniem TIK.

Zgłoszenie – rejestracja
KARTA ZGŁOSZENIA do 18.04.2014 r.

Kontakt: Tomasz Karoń – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie
tel. 34 360 60 04  wew. 238, karon@womczest.edu.pl