Zaproszenie do udziału w festiwalu edukacyjnym „Nowe inspiracje” w Katowicach

W imieniu organizatora wydarzenia, Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów nauczania na festiwal edukacyjny Nowe inspiracje – „WOM” 2019 oraz XXI Giełdę Wydawców, pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego.

Już 6 kwietnia uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w 65 bezpłatnych warsztatach metodycznych i spotkaniach autorskich, prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego, doradców metodycznych, przedstawicieli różnych instytucji kulturalnych całego regionu i wydawnictw. Do ich dyspozycji będzie ponad 20 stoisk wydawców, muzeów, teatrów, kin i instytucji, których oferta jest przydatna w pracy szkół.
A oprócz tego w programie: pokaz dekoracji marcepanowych, przygotowany przez szkołę gastronomiczną, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu na Scenariusz pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, wymiana książek i wiele innych atrakcji.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Dodatkowe informacje i zapisy na warsztaty na stronie internetowej: www.womkat.edu.pl/pl/Info/Festiwal_Edukacyjny [kliknij]

plakat festiwalu Nowe Inspiracje 2019