„Nauka pisania poprzez zabawę” – warsztaty dla romanistów

„Nauka pisania poprzez zabawę” – warsztaty dla romanistów19 października 2018 r. nauczyciele języka francuskiego wzięli udział w warsztatach „Apprendre à écrire à travers les activités ludiques”, podczas których poznali ćwiczenia pozwalające uczniom na naukę pisania tekstów w języku francuskim poprzez gry i zabawę. Pisanie w języku obcym jest ważną umiejętnością, niekoniecznie lubianą przez uczniów. W związku z tym Panie Ewelina Makowska i Barbara Kosta zaproponowały ćwiczenia z wykorzystaniem gry Scrabble, tworzenie memów oraz historii na podstawie zdjęć lub obrazów, a także układanie zabawnych sloganów reklamowych. Uczestnicy warsztatów wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Dziękujemy za aktywny udział w szkoleniu.

Ewelina Makowska, Barbara Kosta nauczyciele-konsultanci RODN „WOM” w Częstochowie

„Nauka pisania poprzez zabawę” – warsztaty dla romanistów „Nauka pisania poprzez zabawę” – warsztaty dla romanistów „Nauka pisania poprzez zabawę” – warsztaty dla romanistów