Zaproszenie na festiwal edukacyjny „Nowe Inspiracje” w RODN „WOM” w Katowicach

28 kwietnia 2018 r., w godz. 9:00 – 14:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, przy ul. kard. Wyszyńskiego 7, odbędzie się Festiwal edukacyjny Nowe inspiracje – „WOM” 2018 oraz XXI Giełda Wydawców.

Nauczyciele wszystkich poziomów nauczania i przedmiotów będą mogli wziąć udział w prawie 60 bezpłatnych warsztatach metodycznych i spotkaniach autorskich, prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego, doradców metodycznych, przedstawicieli różnych instytucji kulturalnych i wydawnictw. Do ich dyspozycji będzie 26 stoisk wydawców, muzeów, teatrów, kin i firm, których oferta jest przydatna w pracy szkół.

A oprócz tego w programie: pokaz mody, degustacje przygotowane przez szkołę gastronomiczną, podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu na Scenariusz pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.
Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Zapisy i informacje dodatkowe na stronie: www.womkat.edu.pl

Pliki do pobrania: