III Regionalny Festiwal Piosenki Europejskiej „Śpiewanie w Bieganie”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w III edycji Regionalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej, która odbędzie się 7 marca 2018 r. o godz. 10:00
w Zespole Szkół im. dr. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie.

Festiwal jest organizowany przez Zespół Szkół im. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcące we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Honorowy Patronat nad Festiwalem objęła Pani Urszula Bauer –  Śląski Kurator Oświaty oraz Pan Krzysztof Matyjaszczyk – Prezydent Miasta Częstochowy,  a patronat medialny przyjął „Częstochowski Biuletyn Oświatowy” wydawany przez wydawnictwo RODN „WOM” w Częstochowie.  Nasza inicjatywa kierowana jest do uczniów uczących się języków: angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego i ma na celu promocję nauki języków obcych wśród młodzieży.

Do pobrania: karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu.