Zaproszenie na Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje” w RODN „WOM” w Katowicach

NoweInspiracje

22 kwietnia 2017, w godz. 9:00 – 14:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, przy ul. kard. Wyszyńskiego 7, odbędzie się jubileuszowa, XX Giełda Wydawców i Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje” WOM 2017.
Nauczyciele wszystkich poziomów nauczania i przedmiotów będą mogli wziąć udział w 53 bezpłatnych warsztatach, w pokazach umiejętności uczniów szkół zawodowych i różnych imprezach towarzyszących, w tym np. w wymianie książek. Poznają ofertę instytucji kultury ze Śląska, która może być przydatna w ich praktyce zawodowej. Będą mogli nawiązać kontakty z wydawcami i innymi firmami oferującymi swoje usługi szkołom. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Zapisy na warsztaty: www.womkat.edu.pl/pl/Informacje/Festiwal_Edukacyjny

Dodatkowe informacje: (32) 253 13 97, w. 201, 124