Konkurs plastyczny „Wielkanoc z Mikołajkiem”

Konkurs plastyczny „Wielkanoc z Mikołajkiem”Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza uczniów klas IV-VI  szkół podstawowych w Częstochowie oraz powiatach: częstochowskim, kłobuckim, lublinieckim i myszkowskim do udziału w Konkursie plastycznym „Wielkanoc z Mikołajkiem” (maksymalnie 3 uczniów z jednej szkoły).

Uczniowie będą mieli za zadanie zilustrować opowiadanie „Jajko wielkanocne” René Goscinny’ego, z którym zostaną zapoznani w dniu konkursu. Podczas spotkania uczniowie odkryją francuskie zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi oraz nauczą się podstawowych zwrotów w tym języku.

Również dla nauczycieli zostaną przygotowane krótkie warsztaty poświęcone kulturze francuskiej.

Konkurs odbędzie się 10 kwietnia 2017 r. w RODN „WOM” o godzinie 10.00, sala 237 w Częstochowie. Uczniów można zgłaszać do 7 kwietnia 2017 r. na adres makowska@womczest.edu.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Bliższych informacji o organizacji konkursu udziela Ewelina Makowska, nauczyciel-konsultant, tel. (34) 360 60 04 wew. 224.

Karta zgłoszenia uczniów – załącznik nr 1

Zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie – załącznik nr 2

Zgoda rodzica/opiekuna na wykorzystanie wizerunku – załącznik nr 3

Oświadczenie autorskie – załącznik nr 4.