Konkurs pod hasłem „Każdy może być MISTRZEM!”

Konkurs pod hasłem „Każdy może być MISTRZEM!”Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli wychowania fizycznego, którzy z zaangażowaniem promują aktywność ruchową wśród dzieci na I etapie edukacyjnym, do udziału w Konkursie pod hasłem „Każdy może być MISTRZEM!”

Celem Konkursu jest:

1. Wdrażanie zasad aktywności ruchowej w edukacji wczesnoszkolnej na zajęciach lekcyjnych, pozalekcyjnych i pozaszkolnych.
  2. Integracja nauczycieli w ramach działań promujących zdrowy styl życia wśród dzieci.
  3. Upowszechnianie przykładów dobrej praktyki, dotyczącej współpracy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z nauczycielami wychowania fizycznego.

Zadaniem uczestników jest opis działań popularyzujących aktywność fizyczną wśród dzieci, podjętych wspólnie przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli wychowania fizycznego.

Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy oraz drobne upominki do wykorzystania na zajęciach ruchowych z dziećmi.

Szczegółowych informacji udzielają:

Katarzyna Wąsowicz, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, e-mail: wasowicz@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 234

Jadwiga Mielczarek, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 216