Konkurs z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Śladami Marcina Lutra”

Konkurs z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Śladami Marcina Lutra"

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie z Języka Niemieckiego „Śladami Marcina Lutra”, organizowanym z okazji obchodów 500-lecia reformacji. Konkurs jest realizowany w ramach projektu „LUTHER 2017” – inicjatywy Kościoła Ewangelickiego w Niemczech EKD oraz niemieckich instytucji państwowych.

Termin i miejsce konkursu: 17.03.2017 r., godzina 1100, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130.

Bliższych informacji udziela Dorota Liberda nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 224, e-mail: liberda@womczest.edu.pl.

Karta zgłoszenia – załącznik nr 1
Zgoda na przetwarzanie i publikację danych osobowych – załącznik nr 2