Znamy już zwycięzców III edycji Konkursu Plastyczno-Językowego „W świecie baśni braci Grimm”

23 marca 2018 r. odbyło się podsumowanie Konkursu Plastyczno-Językowego na pracę komiksową w języku niemieckim z dowolnie wybranymi bohaterami baśni braci Grimm we współczesnych czasach. Była to już III edycja konkursu!

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Małgorzata Kaźmierczak
Nauczyciel opiekun: Pani Marta Muszyńska
Prywatna Szkoła Podstawowa „Sokrates” w Częstochowie

II miejsce – Urszula Knoff, Kamil Bański
Nauczyciel opiekun: Pani Edyta Dębińska
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Roberta Schumana w Myszkowie

III miejsce ex aequo – Monika Górska
Nauczyciel opiekun: Pani Edyta Dębińska Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Roberta Schumana w Myszkowie

III miejsce ex aequo – Olaf Koch

Nauczyciel opiekun: Pani Paulina Korusiewicz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei

W tym roku wpłynęło aż 67 prac. Przyznano 11 wyróżnień. Prace wykonane przez uczniów w ramach konkursu odznaczały się bardzo wysokim poziomem merytorycznym i artystycznym.
Wszystkim uczestnikom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dorota Liberda, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie