Warsztaty na temat wykorzystania kodów QR na zajęciach językowych

Tworzymy własne zakodowane zadaniaPodczas ferii zimowych nauczyciele nie tylko odpoczywali i zbierali siły na nowy semestr, ale również rozwijali swój warsztat pracy na szkoleniach w RODN „WOM” w Częstochowie. 19 i 21 lutego 2019 r. wzięli udział w warsztatach poświęconych wykorzystaniu kodów QR na lekcjach języka obcego, prowadzonych przez nauczycieli-konsultantów RODN „WOM” w Częstochowie panie Martę Lipską i Ewelinę Makowską. Uczestnicy weszli w role uczniów rozwiązujących zakodowane zadania. Nauczyli się również samodzielnie generować kody QR, aby stworzyć językowe wyzwania dla swoich uczniów. Poznali mnóstwo pomysłów na wykorzystanie zakodowanych informacji na zajęciach języka obcego. Szkolenia odbyły się w atmosferze nauki i zabawy wspieranej nowoczesnymi technologiami.

Odczytujemy zakodowane zadania Po odkodowaniu zadania, należy je rozwiązać Sprawdzamy nasze kody QR