IV Powiatowy Konkurs „Przyroda na liściu malowana”

Uczniowie podczas malowania prac20 listopada 2018 r., w naszym ośrodku odbył się IV Powiatowy Konkurs „Przyroda na liściu malowana”. Organizatorami byli: RODN „WOM” w Częstochowie, koordynator działań – Sylwia Kurcab, nauczyciel-konsultant oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Częstochowie, który reprezentowany był przez animatorki tego przedsięwzięcia – Ilonę Nawrot oraz Agatę Filipiuk-Mojsę. W konkursie wzięło udział 63 uczniów szkół podstawowych z terenu Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i lublinieckiego. Prace plastyczne uczniów oceniało jury w składzie: dr Ewy Kaczmarzyk, Elżbiety Janik, Anna Krakowian, reprezentujące Muzeum Częstochowskie oraz Grażyna Makles, nauczyciel i autorka książki dla nauczycieli plastyki. Konkursowi towarzyszyły warsztaty skierowane do nauczycieli o tematyce przyrodniczej, które poprowadziła Aleksandra Krawczyk, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie.

Dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie w jego organizację. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję naszego przedsięwzięcia edukacyjnego.

Wręczenie nagród uczestnikom konkursu: Grażyna Bochenkiewicz, Sylwia Kurcab, Grażyna Makles, dr Ewy Kaczmarzyk ,Anna Krakowian, Elżbiety Janik, Ilona Nawrot Nauczyciele podczas wykładu prowadzonego przez Aleksandrę Krawczyk Prace uczniów biorących udział w konkursie  Prace uczniów biorących udział w konkursieJury podczas obrad: Ilona Nawrot, Anna Krakowian, dr Ewa Kaczmarzyk, Grażyna Makles, Agata Filipiuk-Mojsa, Sylwia Kurcab, Elżbieta JanikUczniowie podczas malowania prac